Washington , D.C.
379A Senate Russell Office Building
Washington, DC 20510
Casper (Carbon, Converse, Niobrara and Natrona Counties), WY
100 East B Street, Room 3201
P.O. Box 33201
Casper, WY 82602
Cheyenne (Albany, Goshen, Laramie and Platte Counties), WY
Federal Center
Suite 2007
2120 Capitol Avenue
Cheyenne, WY 82001
Cody (Big Horn, Hot Springs, Fremont, Park, Washakie Counties and Yellowstone National Park), WY
1285 Sheridan Avenue
Suite 210
Cody, WY 82414
Gillette (Campbell, Crook, Johnson, Sheridan and Weston Counties), WY
222 S. Gillette Avenue, Suite 503
Gillette, WY 82716
Jackson (Lincoln, Sublette, Sweetwater, Teton and Uinta Counties), WY
1110 Maple Way, Suite G
Post Office Box 12470
Jackson, WY 83002
379A Senate Russell Office Building
Washington, DC 20510
Name | Position | |||||
Tara Shaw |
Chief of Staff | |||||
Doug Dziak |
Legislative Director | |||||
Coy Knobel |
Communications Director | |||||
Max D'Onofrio |
Press Secretary | |||||
Rachel Vliem |
Media Assistant | |||||
Christen Thompson |
Deputy Chief of Staff | |||||
Alana Hyman |
Director of Scheduling | |||||
Claire London |
Assistant Scheduler | |||||
Mikalah Skates |
Staff Assistant | |||||
Adeline Ewing |
Staff Assistant | |||||
Andrew Heyerdahl |
Director of Correspondence | |||||
Karl Schipper |
Systems Administrator | |||||
Amanda Lincoln |
Professional Staff Member for HELP Subcommittee (Health Care) | |||||
Natalia Riggin | Legislative Assistant for Telecommunications, Financial Services, Housing, Welfare, Small Business, Social Issues, and Project Shop/Appropriations. | |||||
Bart Massey | Senior Legislative Assistant for Tax, Budget, and Social Security | |||||
Shawna Newsome | Legislative Assistant for Agriculture, Public Lands, Trade, ESA, and Labor | |||||
Charles Carroll | Legislative Assistant for Homeland Security & Government Affairs, Defense/Military Affairs, Veterans Affairs, and Foreign Relations | |||||
Kate Barlow | Legislative Assistant for Energy, Environment, Transportation, Indian Affairs, and Judiciary | |||||
Garnett Decosimo | Professional Staff Member for HELP Subcommittee (Pensions and Education) | |||||
Chris Lydon | Research Assistant | |||||
Sam Owen |
Research Assistant |
|||||
Conroy Stout |
Research Assistant |
|||||
Casper (Carbon, Converse, Niobrara and Natrona Counties), WY
100 East B Street, Room 3201
P.O. Box 33201
Casper, WY 82602
Name | Position | |||||
Justin Rogers |
Field Representative | |||||
Carrie Miller |
Staff Assistant | |||||
Scott Ratliff |
Special Assistant for Native American Issues | |||||
Cheyenne (Albany, Goshen, Laramie and Platte Counties), WY
Federal Center
Suite 2007
2120 Capitol Avenue
Cheyenne, WY 82001
Name | Position | |||||
Dianne Kirkbride |
Field Representative | |||||
Martha Wilson |
Field Representative | |||||
Charlotte Norris |
Staff Assistant | |||||
Cody (Big Horn, Hot Springs, Fremont, Park, Washakie Counties and Yellowstone National Park), WY
1285 Sheridan Avenue
Suite 210
Cody, WY 82414
Name | Position | |||||
Karen McCreery |
State Director | |||||
Jennifer Fernandez |
Field Representative | |||||
Louise Brouillette | Staff Assistant | |||||
Gillette (Campbell, Crook, Johnson, Sheridan and Weston Counties), WY
222 S. Gillette Avenue, Suite 503
Gillette, WY 82716
Name | Position | |||||
DeAnna Kay |
Field Representative | |||||
Holly Verbridge |
Staff Assistant | |||||
Jackson (Lincoln, Sublette, Sweetwater, Teton and Uinta Counties), WY
1110 Maple Way, Suite G
Post Office Box 12470
Jackson, WY 83002
Name | Position | |||||
Nikki Brunner |
Field Representative | |||||
Sandy Sandberg | Staff Assistant | |||||